Międzynarodowe Centrum Kongresowe – Binyanei HaˊUma

Międzynarodowe Centrum Kongresowe – Binyanei HaˊUma

774
0
PODZIEL SIĘ

Międzynarodowe Centrum Kongresowe - Binyanei HaˊUma

Jerozolimskie Międzynarodowe Centrum Kongresowe [Jerusalem International Convention Center (ICC)] – lepiej znane pod dawną nazwą, Binyanei Haˊuma – jest największym tego typu w kraju. Budynek, wzniesiony w 1956 roku niedaleko kompleksu rządowego w Givat Ram, pełni istotną rolę w organizacji różnych konferencji, seminariów, wystaw i wydarzeń kulturalnych. W budynku mieści się też kino.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe - Binyanei HaˊUma

Centrum obejmuje w sumie 12 tys. metrów kwadratowych, podzielonych na 10 przestrzeni na dwóch poziomach. Pomieszczenia i sale mogą pomieścić od 40 do 10 tys. uczestników.

Budynek jest ogromny. Audytorium Ussishkin jest największym w Izraelu z ponad 3000 miejsc – było ono miejscem wydarzeń tak różnorodnych jak konkurs Eurowizji (dwukrotnie) i procesu karnego zbrodniarza hitlerowskiego Iwana Demianiuka. Jest to również baza dla Izrael Philharmonic Orchestra i miejsce wielu występów podczas trwania Israel Festival.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe - Binyanei HaˊUma

Binyanei Haˊuma zawiera w sobie również kino o nazwie Globus.

Centrum oferuje między innymi profesjonalne usługi sceniczne, usługi projektowe, usługi cateringowe, bezpieczeństwa, zarządzania, WiFi i profesjonalny zespół menedżerów.

ICC znajduje się przy wjeździe do miasta, po drugiej stronie ulicy od głównego dworca autobusowego, tuż za rogiem od potężnego Crowne Plaza Hotel.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe - Binyanei HaˊUma

Centrum oferuje 850 darmowych miejsc parkingowych, co czyni go znakomitym wyborem na każdą okazję.

Adres:
1 Sderot Shazar, Jerusalem
tel: +972-73-758-1564
niedz.-czw: 9:00 am-5:00 pm
www.iccjer.co.il

Międzynarodowe Centrum Kongresowe - Binyanei HaˊUma Międzynarodowe Centrum Kongresowe - Binyanei HaˊUma Międzynarodowe Centrum Kongresowe - Binyanei HaˊUma Międzynarodowe Centrum Kongresowe - Binyanei HaˊUma Międzynarodowe Centrum Kongresowe - Binyanei HaˊUma Międzynarodowe Centrum Kongresowe - Binyanei HaˊUma

Źródło: Międzynarodowe Centrum Kongresowe – Binyanei HaˊUma