Śr22112017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Prawdziwe oblicze byłego imama z Gdańska

Były gdański imam Hani Hraish bije i kopie swoich współwyznawców

Awanturnik bijący ludzi – tak w skrócie można określić tego arabskiego pajaca, który od kilku lat psuł dobrą opinię polskim muzułmanom – w szczególności zasymilowanym i słynącym z lojalności wobec Rzeczypospolitej Tatarom.

Czytaj więcej...

70. rocznica zagłady Romów w Auschwitz

Romskie dzieci w obozie Auschwitz

Dziś obchodzimy 70. rocznicę likwidacji tzw. obozu rodzinnego dla Romów w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. W nocy z 2 na 3 sierpnia 1944 r. Niemcy zgładzili 2897 więźniów romskich – wszystkich pozostających jeszcze przy życiu w obozie.

Czytaj więcej...

14, 15 i 17 lipca Allah przybrał postać polskiej wieprzowiny

Narodowe Odrodzenie Polski popiera Hamas

„Bomby na Izrael – już czas!” – pod takim hasłem, w poniedziałek 14 lipca, anarchizujący faszyści z warszawskiego oddziału Narodowego Odrodzenia Polski pikietowali w stolicy pod ambasadą Izraela. Rozdano również kilkaset ulotek przeciwko rzekomej „kolejnej ludobójczej akcji armii żydowskiej w Gazie”.

Czytaj więcej...

Forum „Żydów” Polskich cenzuruje także przeciwników islamizmu

Forum Żydów Polskich cenzuruje przeciwników islamizmu

Ta facebookowa grupa już sama nie wie, kogo by jeszcze zabanować. Niedawno przekonał się o tym Michael Archangelus. Łudził się on mniemaniem, iż reprezentowani przez Forum Żydów Polskich „Żydzi” podzielą naturalnie jego przekonania odnośnie wojowniczego islamu.

Czytaj więcej...

XVII Dzień Judaizmu w Kościele katolickim z mordem rytualnym w tle

Mord Rytualny, by Charles de Prevot

Polski Kościół ponownie odsłania XVII-wieczne malowidło, przedstawiające rzekome zabijanie chrześcijańskich dzieci przez Żydow. I czyni to… z okazji obchodów XVII Dnia Judaizmu w Kościele katolickim.

Czytaj więcej...

Żydzi Świeccy w Polsce

Świeccy Żydzi

Powstaly stosunkowo niedawno, już na dobre zadomowił się w polskim Internecie. Portal „Świeccy Żydzi”, bo o nim mowa, prowadzony jest przez grupę, w której znajduje się wielu energicznych i zdolnych ludzi. Zrzesza aktualnie jedenastu redaktorów i dwudziestu jeden autorów tekstów.

Czytaj więcej...

W Polsce neonazizm może grać spokojnie

ONR Obóz Narodowo Radykalny

Wrocławska prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie koncertu grup neonazistowskich, który odbył się w lutym we Wrocławiu. I choć dziennikarka „Gazety Wyborczej” na nim była, to według śledczych nie ma żadnych dowodów na to, że impreza w ogóle miała miejsce.

Czytaj więcej...

Kolejny polski polityk zadrwił z Auschwitz

Janusz Korwin-Mikke

Janusz-Korwin Mikke (na zdjęciu obok) był gościem programu „To był dzień” w telewizji Polsat. W pewnym momencie zszokował widzów okrutnym żartem o niemieckim obozie koncentracyjnym w Auschwitz. Prezes Kongresu Nowej Prawicy bronił umów śmieciowych, które jego znaniem tworzą bardziej elastyczny rynek pracy. W pewnym momencie palnął:

Czytaj więcej...

Gminy żydowskie w Polsce tylko dla Polaków!

Tylko dla Żydów

Gdy niejaki Dawid Wildstein wyjechał do Irlandii na „obierak”, chwalił się na Facebooku, że go w końcu do tamtejszej Gminy przyjęli. Procedury nie trwały zbyt długo. Natomiast, gdy Żyd zza granicy przybędzie do Polski na dłużej, nie może w tym kraju praktykować swej religii w sposób sformalizowany.

Czytaj więcej...

W Polsce powstanie szlak, prowadzący przez ok. 60 dawnych żydowskich miasteczek

Cmentarz żydowski w Warszawie. Photo by Moshe Milner

WPolsce ma powstać „sztetlowy szlak” – przygotowana przez historyków trasa turystyczna, która poprowadzi przez około 60 dawnych żydowskich miasteczek wzdłuż granicy Polski z Białorusią i Ukrainą.

Czytaj więcej...

Awantura z kasą w tle oraz o tym, jak wyleciałem z Gminy Żydowskiej w Warszawie

Awantura z kasą w tle

Dokąd sobie poszły niemałe pieniądze z odzyskanych, a następnie szybko sprzedanych nieruchomości należących do przedwojennych Gmin Żydowskich? Ja tego nie wiem, ale jest w Warszawie pod adresem Twarda 6 kilku panów, którzy z pewnością wiedzą, co z tymi niemałymi pieniędzmi zrobili. Ja poczekam, może w końcu ci panowie przemówią do swojego ludu, jak to uczynił przed wiekami nasz praprzodek Mojżesz – stwierdza Jerzy Bander ze Sztutowa, ocalony przez Polkę z Holokaustu, były członek Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie.

Czytaj więcej...

Losowo z menu Ze świata

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl