Śr22112017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Powrót Jesteś tutaj: Home Ze świata Wydarzenia i polityka Antysemityzm

Delegalizacja judaizmu w Polsce po to, by Polska była Polską

Delegalizacja judaizmu w Polsce

Sieć społeczna Facebook stała się miejscem rozkwitu antysemickiego podżegania i szerzenia kłamstw wobec Żydów. Strona o nazwie „Delegalizacja judaizmu w Polsce” powstała wiele tygodni temu. Utworzona przez grupę Polaków, publikowała codziennie artykuły pełne nienawiści i kłamstw, a także antysemickich uwag wobec Izraela i Żydów.

Czytaj więcej...

Narodowe Odrodzenie Polski wspiera terrorystyczną organizację Hamas

NOP popiera islamski dżihad

Narodowe Odrodzenie Polski na swojej oficjalnej stronie zamieściło „Deklarację Trzeciej Pozycji”. Tekst przypomina nazistowską propagandę czystości rasowej.

Czytaj więcej...

Muzeum Żydowskie w Radomsku zdewastowane jeszcze przed inauguracją jego otwarcia

Radomsko. Zniszczone tablice Żydowskiego Muzeum Otwartego

Na dzisiaj, 2 czerwca zaplanowano w Radomsku inaugurację Pierwszego Otwartego Żydowskiego Muzeum w Europie. Niestety część tablic już została przez Polaków zniszczona.

Czytaj więcej...

Gdy IAF wkracza do akcji – polskie płaczki ujadają

Miejsce dzisiejszego ataku izraelskiego lotnictwa na pozycje Hezbollahu

Izraelskie lotnictwo wojskowe zaatakowało cele we wschodnim Libanie, w pobliżu granicy z Syrią – podają dzisiaj agencje prasowe. Nic tak bardziej nie potrafi rozsierdzić polskich internetowych płaczek, jak kolejna udana akcja izraelskich samolotów.

Czytaj więcej...

„Biedni” Polacy kontra „mordercy Chrystusa”

Znajdujący się w sandomierskiej katedrze obraz Karola de Prevot z XVIII wieku, przedstawiający rzekomy mord rytualny chrześcijańskiego dziecka dokonany przez Żydów

Antysemityzm jest w Polsce zjawiskiem trwałym – donosi dzisiaj „Gazeta Wyborcza”. Ponad jedna piąta Polaków uważa, że Żydzi dokonywali mordów rytualnych – wynika z ubiegłorocznego „Polskiego sondażu uprzedzeń 2013”.

Czytaj więcej...

Fronda.pl: „W Izraelu dają już ludziom kody kreskowe”

Fronda.pl

Antysemicki portal Fronda raz za razem staje na głowie, by tylko udowodnić kolejną teorię spiskową, w której wiodącą rolę sprawują Żydzi.

Czytaj więcej...

Żyd w polskim lombardzie

Wizerunek Żyda liczącego pieniądze w witrynie lombardu w Słubicach

Ta reklama nie jest manifestacją antysemicką, a wręcz przeciwnie – wyrażeniem szacunku i podziwu dla dobrych żydowskich tradycji kupieckich, tłumaczy Robert Wangryn. – Człowiekowi interesu obraz Żyda liczącego pieniądze kojarzy się z powodzeniem w biznesie i nieoczekiwanym przypływem gotówki. Jednocześnie jest symbolem rzetelności i solidności w interesach. Nie jest to na pewno wyobrażenie Żyda jako wyzyskiwacza i oszusta.

Czytaj więcej...

Co o Żydach myśli typowa polska „gówniara”?

Maria Sokołowska na Ask.pl

Rozpijali Polaków podczas zaborów, zdradzili Polskę, nie chcieli się nigdy asymilować, sami siebie ładowali do pieców w obozach koncentracyjnych, ale trzeba im wybaczyć, jak na chrześcijan przystało – oto wpis 17-letniej Marii Sokołowskiej na jednym z portali społecznościowych. O „gówniarze” zrobiło się głośno, gdy nazwała Donalda Tuska „zdrajcą”, a następnie nie przyjęła od niego kwiatów. Prawicowe media w Polsce okrzyknęły ją wówczas „pogromczynią” premiera.

Czytaj więcej...

Antyżydowskiej Polski „oswoić” się nie da

Kraków, antyżydowskie napisy

Kraków – dawna stolica Polski. Tu z odległych miejsc i z różnych kontynentów ochoczo przybywają obcokrajowcy. Są wśród nich także wycieczki młodzieży szkolnej z Izraela. Rasistowskie i antyżydowskie bazgroły to jedna z pierwszych rzeczy, która rzuca się w oczy turystom przyjeżdżającym do tego miasta od strony lotniska.

Czytaj więcej...

„Żydzi są jak karaluchy” – depesza izraelskich mediów z Polski

Artkuł Maariv o reakcjach Polaków na wiadomości o pogorszeniu się stanu zdrowia Ariela Szarona

Polacy są podekscytoawni pogorszeniem stanu zdrowia Ariela Szarona – donoszą z Polski izraelskie media, jednocześnie zwracając uwagę na panującą z tego powodu euforię. Poniżej tłumaczenie tekstu, jaki wczoraj, 9. stycznia ukazał się na łamach internetowego wydania dziennika Maariv.

Czytaj więcej...

„Jednego pejsa mniej”, czyli jak umiera Ariel Szaron w oczach Polaków

Ariel Szaron

„Żydami należy gardzić i pomiatać bo to karaluchy parszywe są!” – to zaledwie jedna z nienawistnych wypowiedzi polskich Internautów, na wieść o pogarszającym się stanie zdrowia Ariela Szarona.

Czytaj więcej...

Losowo z menu Ze świata

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl