Śr22112017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Kara śmierci za „obrazę”… pedofila

Niewolnictwo w islamie

Mauretańczyk został w czwartek skazany na śmierć za „obrazę proroka” – podała jedna z organizacji broniących praw człowieka. Dzień wcześniej sąd otworzył sprawę znanego działacza na rzecz walki z niewolnictwem.

Angola zakazała islamu i wyburzyła meczety

José Eduardo dos Santos

Rząd Angoli zdelegalizował islam. To rewanż za mordowanie chrześcijan w innych krajach Afryki. Wszystkie meczety mają zostały zamknięte, a nastepnie wyburzone.

Sudan oficjalnie deklaruje wsparcie dla Hamasu

Zakłady zbrojeniowe Yarmouk w Chartumie. Zdjęcie satelitarne

Sudan oskarża Izrael o wybuch w fabryce uzbrojenia w Chartumie w zeszłym miesiącu; Izrael nie skomentował tej eksplozji. Jednocześnie Sudan deklaruje wsparcie dla Hamasu i mówi, że nie obawia się „izraelskiej agresji”.

W Sudanie produkowano irańskie rakiety? Chirurgiczne uderzenie Izraela

Pożar w fabryce broni w Chartumie, Sudan

Oficjalnie Izrael nigdy nie przyzna się do tego ataku. Tak jak milczał w sprawie wcześniejszych nalotów na cele w Sudanie. Wtedy uderzano w transporty broni dla Hamasu. Dlaczego teraz zbombardowano zakłady zbrojeniowe w Yarmouk? Izraelski portal Debka twierdzi, powołując się na źródła w armii i wywiadzie, że w chartumskiej fabryce zaczęto produkować irańskie rakiety.

Film: Niewinność muzułmanów (Innocence of Muslims)

Innocence of Muslims

We wtorek uzbrojeni manifestanci zaatakowali konsulat amerykański w Bengazi na znak protestu przeciwko filmowi zrealizowanemu w USA, który według nich obraża islam, a w szczególności proroka Mahometa. Zginął ambasador USA Christopher Stevens oraz trzech innych Amerykanów z personelu dyplomatycznego.

Arabowie zniszczyli grób polskiego bohatera – dla nich „chrześcijańskiego psa”

Zniszczony grób kaprala Józefa Jaroszewicza

Walczył z hitlerowskimi Niemcami nie tylko za wolność Polski, ale i Libii. Nie miało to znaczenia dla islamskich radykałów, którzy zdewastowali grób polskiego żołnierza, tylko dlatego że był chrześcijaninem.

Król Maroka prosi Żydów, by modlili się o deszcz

Król Maroka Mohammed VI

Na prośbę marokańskiego Króla modlitwy o deszcz odbywały się w synagogach w całym królestwie. Modlitwy odbyły się w dniu 11 stycznia, dzień po tym, jak podobne modlitwy wznosili marokańscy muzułmanie.

Udaremniono porwanie tunezyjskich Żydów

Wnętrze synagogi La Ghriba na wyspie Dżerba w Tunezji

Tunezyjska policja aresztowała cztery osoby podejrzane o zamiar porwania w mieście portowym Dżardżis nad Morzem Śródziemnym Żydów w celu wymuszenia okupu – poinformowało w czwartek MSW w Tunisie. Wśród zatrzymanych jest jeden policjant.

Sudan oskarża Izrael o zbombardowanie fabryki broni

Pożar w fabryce broni w Chartumie, Sudan

Fabrykę broni w Chartumie zbombardowały cztery obce myśliwce – poinformowało ministerstwo informacji Sudanu. Do ataku doszło we wtorkową noc. Kilkanaście godzin później afrykański kraj oskarżył o nalot Izrael.

Posłowie poddali się obrzezaniu w ramach walki z AIDS

Obrzezanie, Zimbabwe

PPosłowie z komisji zdrowia parlamentu Zimbabwe poddali się zabiegowi obrzezania, by zachęcić do tego innych mężczyzn i w ten sposób zmniejszyć ryzyko zarażenia się śmiercionośnym wirusem HIV, powodującym AIDS.

Arabowie zdewastowali groby „chrześcijańskich psów”, w tym groby Polaków.

Dewastacja chrześcijańskiego cmentarza w Libii

Europa masowo przyjmuje ich do siebie, fundując zasiłki. Ich celem jest wymazanie chrześcijan z historii.

Losowo z menu Ze świata

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl