Śr22112017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Niemiecka kolonia w Hajfie

German Colony Haifa

Niemiecka kolonia w Hajfie (German Colony) jest jedną z największych atrakcji turystycznych i centrum kultury i turystyki w tym pięknym mieście. Położona tuż pod ogrodami Bahai i okolicach portu w Hajfie, dzielnica została pięknie w ostatnich latach odrestaurowana; oferuje mnóstwo modnych kawiarni, restauracji i butików. Wizyta w Hajfie nie będzie kompletna bez zwiedzania również niemieckiej kolonii.

Czytaj więcej...

Panorama Hajfy

Panorama Haify

Hajfa jest trzecim największym miastem w Izraelu i największym w północnej części kraju. Wspaniałe ogrody tarasowe wyznawców wiary Bahai na górze Karmel koegzystują również z wiodącymi izraelskimi uczelniami, jak Uniwersytet w Hajfie oraz Technion.

Czytaj więcej...

Ósmy cud świata w Hajfie

Ogrody Bahai, Haifa

Izraelczycy o swoich najważniejszych miastach mówią tak: W Tel Awiwie człowiek się bawi, w Jerozolimie śpi, a w Hajfie pracuje. Jak w każdym powiedzeniu i w tym jest sporo prawdy. Jednak kiedy jesteś w Hajfie i wyjątkowo nie pracujesz, tylko zwiedzasz, obowiązkowo musisz wybrać się do Ogrodów Bahá'i.

Czytaj więcej...

Louis Promenade w Hajfie

Haifa

Jednym z najpiękniejszych miejsc spacerowych w Hajfie jest Promenada Louisa na Górze Karmel. To przyjemny spokojny deptak wyryty na zboczu góry – idealny na spacery i bieganie – umożliwia pławienie się w ciepłych promieniach śródziemnomorskiego słońca.

Czytaj więcej...

Ogrody Bahá'í w Akko

Bahá’í Gardens in Akko

Wszyscy znamy bahaickie ogrody na zboczach góry Karmel w Haifie. Malo kto wie, iż równie piękny ogród znajdziemy w pobliskim Akko.

Czytaj więcej...

Losowo z menu Turystyka

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl