Śr22112017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Eilat – najbardziej zmysłowe miasto nad Morzem Czerwonym

Eilat, Izrael

Eilat to jeden wielki plac zabaw, raj dla miłośników podglądania ptaków, a także dogodna baza, z której można się wybrać do niesamowitego nabatejskiego miasta Petra w Jordanii i na egipski Synaj.

Czytaj więcej...

Autobusem do Ejlatu

Underwater attractions in the Gulf of Eilat.

Eilat przywołuje obrazy słońca i zabawy, ale dotarcie tam może być nieco kłopotliwe. Dlaczego by zatem nie pozwolić firmie Egged wziąć się do pracy?

Czytaj więcej...

Herods — luksusowy hotel w Eilacie

Eilat Herods Hotel

Herods (מלון-הרודס-אילת) to luksusowy 5-gwiazdkowy hotel na północnym wybrzeżu Eilatu.

Czytaj więcej...

Król Salomon w Eilacie

King Salomon Hotel Eilat

King Solomon Hotel (המלך-שלמה-אילת) to luksusowy hotel należący do sieci Isrotel. Obok takich hoteli, jak Dan, Hilton Queen of Sheba, Royal Beach, Herods — jest jednym z najlepszych hoteli w Eilacie.

Czytaj więcej...

Royal Beach Hotel Eilat

Royal Beach Hotel Eilat

Royal Beach Hotel (מלון-רויאל-ביץ-אילת), z sieci hoteli Isrotel, to prestiżowy i jeden z najwyższej jakości hotel w Eilacie.

Czytaj więcej...

Wakacje w Eilacie

Eilat

Eilat, to stale rozwijające się miasto jest wyjątkowo kosmopolitycznyym kurortem nad brzegiem Morza Czerwonego (Zatkow Akaba). Miasto oferuje szeroki wybór atrakcji, restauracji i lokali rozrywkowych.

Czytaj więcej...

Idealny czas na wypoczynek w Eilacie

Hotel Herods w Eilacie

Zima jest doskonałym czasem na ucieczkę z zimnej Europy i przyjazd do Eilatu.

Czytaj więcej...

Wolność wyboru w eilackim Dolphin Reef

Dolphin Reef, Eilat

Rafa Delfinów nad brzegiem Morza Czerwonego to jedyne takie miejsce w Izraelu i na całym świecie, gdzie zwiedzający mogą podziwiać naturalną atmosferę, magiczne widoki, w zacisznej plaży, mając niezwykłą okazję spotkać się z delfinami w ich naturalnym siedlisku.

Czytaj więcej...

Królowa Szeba w Eilacie

Hilton Queen of Sheba

Eilat oferuje szeroki wachlarz możliwości zakwaterowania w różnych stylach — od luksusowych apartamentów pokoi hotelowych po skromne 3-gwiazdkowe hotele, schroniska, pensjonaty, pokoje do wynajęcia, a nawet odpowiednich miejsc do rozbicia namiotu.

Czytaj więcej...

Wypoczynek w Eilacie

Eilat

Trudno dziś uwierzyć, że tak oblegane aktualnie miejsce było niegdyś forsownie zaludniane, że cenne obecnie nieruchomości Ejlatu były budowane i oddawane w użytek za pół darmo – wszystko po to, by mieszkańcy Izraela chcieli się tu osiedlić. W tym celu utworzono nawet specjalną strefę ekonomiczną, którą Ejlat objęty jest do dziś.

Czytaj więcej...

Losowo z menu Turystyka

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl