Śr22112017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Powrót Jesteś tutaj: Home Zwiedzamy Izrael Podróże po Izraelu

Król Dawid pośród 100 najlepszych hoteli świata

King David Hotel

Historyczny hotel jerozolimski King David wybrany został przez magazyn Robb Report do grona 100 najlepszych hoteli na świecie – wraz z hotelem Montefiore w Tel Awiwie.

Czytaj więcej...

Nowa „plaża” w Beer Szewie

Nowa „plaża” w Beer Szewie

To pustynne miasto w samym sercu Negewu nie ma dostępu do morza. „Plaża” to jedna z wielu fontann wybudowanych ostatnio w Beer Szewie – mieście przywodzącym na myśl jedno ze znaczeń nazwy tego starożytnego biblijnego miejsca: siedem studni.

Czytaj więcej...

Herzliya

Herzliya

Uważana przez niektórych za przedmieścia Tel Awiwu, miasto Herzliya jest jednak samodzielnym organizmem miejskim, oddalonym o 20 minut drogi na północ od Tel Awiwu

Czytaj więcej...

Bat Yam

Nocny widok na część nadmorską miasta Bat Yam z promenadą

Miasto Bat Yam leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego zaledwie kilka minut jazdy samochodem na południe od Tel Awiwu. Będąc nieco w cieniu bardziej znanych swoich północnych rywali – nadmorskich ośrodków: Herzliya i Netanya, a także samego Tel Awiwu, miasto Bat-Yam, które wciąż się rozwija dzięki ogromnym inwestycjom, także przyciąga do siebie na dłuższy pobyt rzesze turystów.

Czytaj więcej...

Aszkelon

Zakład odasania w Ashkelon

Ashkelon jest miastem historycznym, zbudowanym na gruzach kilku dawnych cywilizacji – był też najstarszym i największym portem morskim w starożytnym Kanaanie.

Czytaj więcej...

Losowo z menu Turystyka

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl