Pn18122017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Powrót Jesteś tutaj: Home Opinie, krytyka, felietony, komentarze Żyd twarzą ultrakatolickiego tabloidu

Żyd twarzą ultrakatolickiego tabloidu

Dawid Wildstein PPodaje się za dziennikarza. Jego pisarstwo zaliczyć można raczej w poczet ledwo zrozumiałego bełkotu. W rzeczy samej, poziom wart ultrakatolickiej Frondy, której od wielu miesięcy stał się jedną z rozpoznawalnych twarzy.

Dawid Wildstein (nie wiadomo czemu piszący swe imię na portalu społecznościowym FB przez literkę „v”), bo o nim mowa, najwyraźniej bardzo stara się przypodobać „młodszym braciom w wierze”, występując we Frondzie w roli „dobrego” Żyda - w przeciwieństwie do „tych złych”, których poznać przede wszystkim po tym, że do Polski i Polaków mają stosunek ambiwalentny.

Fronda to ultraklerykalne wydawnictwo katolickie, dbające m.in. o „właściwą” wykładnię stosunku Polaka do Żyda i Państwa Izrael. Dzieki Wildsteinowi uwiarygadnia swoje oblicze.

I tak oto głupawy uśmieszek Wildsteina bryluje na łamach Frondy m.in. pośród Nowenny Pompejańskiej, Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej, Proroctw Prymasa Hlonda dla Polski, Cudów w Olsztynie czy Roku 1920 widzianego oczami bolszewika Izaaka Babla.

Na takich niektórzy powiadają: Dający się wykorzystywać „pożyteczny idiota”. Niech każdy oceni sam:

Dawid Wildstein dla Fronda Dawid Wildstein dla Fronda Dawid Wildstein dla Fronda Dawid Wildstein dla Fronda Dawid Wildstein dla Fronda Dawid Wildstein dla Fronda

Losowo z menu Opinie, komentarze

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl