Śr22112017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Powrót Jesteś tutaj: Home Opinie, krytyka, felietony, komentarze Polska „zrobiona w Turka”

Polska „zrobiona w Turka”

Polska krajem tranzytowym dla islamistów. Kierunek: Europa Zachodnia

Nie ma się co cieszyć ze zniesienia wiz do Turcji dla Polaków. Tureckie władze będą się teraz domagały od nas tego samego, a to może oznaczać dla Polski katastrofę – pisze „Nasz Dziennik”. Turecki koń trojański bezwzględnie wykorzystał ignorancję premiera polskiego rządu Ewy Kopacz – ocenił socjolog Tomasz M. Korczyński, ekspert ds. zjawiska prześladowań chrześcijan.

Zdaniem Korczyńskiego ewentualne zniesienie wiz dla Turków to dla otworzenie puszki Pandory”. „Dziś każdy sunnicki terrorysta bez większych problemów może stać się obywatelem Turcji”, a dżihadyści „wkrótce mogą tu sobie urządzić kraj tranzytowy dla swojego islamistycznego tournee po całej Europie” – alarmuje Korczyński.

W wizji władz w Ankarze – ostrzega socjolog – Polska ma być bowiem lobbystą w sprawie wejścia Turcji do Unii Europejskiej. Sama zapowiedź lobbowania na rzecz tego kraju, to zdaniem naukowca skandal.

„Tylko w samym Stambule roi się od ekstremistów, mnóstwo jest szajek lewackich i zwykłych terrorystów. Niektórzy z nich są wspierani przez tureckie władze” – czytamy. „Turecki koń trojański bezwzględnie wykorzystał ignorancję Ewy Kopacz” – ocenia Korczyński.

Kopacz: zniesienie wiz to dobra wiadomość

W miniony poniedziałek premier Turcji Ahmet Davutoglu, przebywający z wizytą w Warszawie, poinformował o zniesieniu obowiązku wizowego dla Polaków. – To dobra wiadomość dla polskich turystów – skomentowała bezmyślnie premier Ewa Kopacz.

– Chciałbym również wspomnieć, że oczekujemy rewanżu od pani premier w zwiększeniu frekwencji lotów do Turcji oraz udziału Polski w negocjacjach w sprawie zniesienia obowiązku wiz Schengen dla obywateli Turcji – mówił zwracając się do Ewy Kopacz Davutoglu.

Będziemy zawsze dobrym ambasadorem Turcji w Unii Europejskiej – odparła Ewa Kopacz.

Losowo z menu Opinie, komentarze

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl