Śr22112017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Powrót Jesteś tutaj: Home Bliski Wschód U sąsiadów Izraela Syria Mój syn ze ściętą głową w ręku

Mój syn ze ściętą głową w ręku

Maly arabski morderca

Wmediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie 7-letniego chłopca – syna przybyłego z Australii do Syrii bojownika – który trzyma uciętą głowę żołnierza syryjskiej armii. – To kolejny dowód na to, jak barbarzyńskim tworem jest Państwo Islamskie – skomentował premier Australii Tony Abbott.

Na zdjęciu opublikowanym na Twitterze przez ojca widać jego samego i 7-letniego syna. Dziecko trzyma za włosy odciętą głowę syryjskiego żołnierza. Dżihadysta podpisał zdjęcie słowami: „Zuch chłopak”.

Zdjęcie wykonano w ubiegłym roku najprawdopodobniej w mieście Ar-Rakka w północnej części Syrii. Na Twitterze pojawiło się trzy dni temu. 7-letni chłopiec trzyma na nim oburącz za włosy odciętą głowę syryjskiego żołnierza. Fotografia opatrzona jest podpisem: „Thats my boy”.

Maly arabski morderca

Khaled Sharrouf, członek organizacji Państwo Islamskie, jest podejrzany o terroryzm. Z Australii wymknął się wraz z żoną i dziećmi, używając paszportu brata. Obecnie ścigany jest również za zbrodnie popełnione w Syrii i Iraku.

Premier Australii Tony Abbott powiedział, że fotografia jest kolejnym dowodem na barbarzyński charakter organizacji.

Sharrouf opublikował również swoje zdjęcie z głową żołnierza, podpisane „What a head”. Na innym widać synów terrorysty w strojach moro z karabinami maszynowymi i pistoletami.

Lider muzułmanów z Sydney Keysar Trad zdecydowanie potępił Państwo Islamskie, a jego członków nazwał bandytami i mordercami. – Oni nie mają nic wspólnego z islamem - podkreślił.

 Na fotografiach m.in.: Khaled Sharouff i jego synowie w Syrii

Maly arabski morderca

Losowo z menu Bliski Wschód

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl