Śr22112017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Powrót Jesteś tutaj: Home Izrael Z kraju Wydarzenia sportowe

Piłkarze Maccabi Hajfa zaatakowani przez Arabów palestyńskich

Piłkarze Maccabi Hajfa zaatakowani przez Arabów palestyńskich

Towarzyski mecz pomiędzy Maccabi Hajfa i OSC Lille został przerwany w 86. minucie, kiedy to grupka mężczyzn z flagami Autonomii Palestyńskiej wtargnęła na boisko i zaatakowała piłkarzy z Izraela. W rezultacie mecz przerwano na kilka minut.

Czytaj więcej...

Puchar Świata w pływaniu w Katarze bez izraelskich flag

Qatar, Katar, Flaga Izraela

Podczas rozgrywanego w Dausze Pucharu Świata w pływaniu flaga Izraela zniknęła z telewizyjnych grafik. Flaga została zdjęta również z masztu przed halą, w której rywalizują sportowcy. – To wstyd dla wszystkich zawodników – powiedział Yoel Rozbozov, członek Knesetu.

Czytaj więcej...

Balonowe festiwale w Izraelu na Sukkot, październik 2012

Hot Air Balloons Israel

Aż trzy rozgrzane gorącym powietrzem balonowe festiwale odbędą się w Izraelu w ciągu tegorocznego święta Sukot – w Gilboa w Galilei, Parku Timna w południowym Negevie i w Parku Eszkol w północnej części Negevu.

Czytaj więcej...

Ekipa sportowców z Izraela na ceremonii otwarcia IO w Londynie

Shahar Zubari z flagą Izraela w ręku prowadzi swoją delegację w paradzie sportowców podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 27 lipca 2012 roku

Windsurfer Zubari poprowadził ekipę sportowców Izraela na ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich.

Czytaj więcej...

MKOL ostrzega sportowców przed bojkotem izraelskich przeciwników na Olimpiadzie w Londynie

Mariam Erzouqi

Każdy sportowiec olimpijski, który świadomie zbojkotuje zawody, w których bierze udział izraelski przeciwnik zostanie ukarany, powiedział prezydent Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Jacques Rogge w poniedziałek.

Czytaj więcej...

Izraelscy sędziowie poprowadzą mecz Polska – Portugalia

Reprezentacja Polski

Znane są już nazwiska sędziów, którzy poprowadzą mecz towarzyski Polska–Portugalia. Arbitrem głównym będzie Alon Yefet, a jego asystentami – Amihay-Yehoshua Mozes i Nissan Davidy.

Czytaj więcej...

מרתון ווינר ירושלים 2013

Maraton 2013, Jerozoilima

Wminionym tygodniu Jerozolima była gospodarzem corocznie odbywającego się w tym mieście maratonu. Przybyło nań około 20.000 osób.

Czytaj więcej...

Izraelscy sportowcy na IO w Londynie

Judoka Arik Zeevi

Londyn 2012 wyznacza 60 lat od czasu pierwszej olimpiady z udziałem Izraela, 20 lat od pierwszych olimpijskich medali, lecz także 40 lat od masakry w Monachium.

Czytaj więcej...

Kiedy polityka staje się sportem olimpijskim

Palestyńskie Narodowych Sił Bezpieczeństwa

Palestyńscy urzędnicy mówią językiem wojny w tym samym czasie, kiedy ich siły bezpieczeństwa działają silnie przeciwko każdemu, kto może być nastawiony pozytywnie do Izraelczyków – donoszą dzisiaj izraelskie media.

Czytaj więcej...

Irańczycy będą konkurować z izraelskimi sportowcami na igrzyskach olimpijskich w Londynie

Członkowie irańskiej drużyny olimpijskiej na lotnisku Heathrow w Londynie w dniu 23 lipca 2012 roku, przed igrzyskami olimpijskimi w Londynie 2012 roku

Irańscy sportowcy wycofali się z uczestnictwa w olimpiadzie w 2004 roku w Atenach i w 2008 roku w Pekinie. Tym razem będą rywalizować ze sportowcami izraelskimi na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

Czytaj więcej...

Losowo z menu Izrael

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl