Pn18122017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Powrót Jesteś tutaj: Home Izrael Z kraju Sprawy krajowe Społeczeństwo Izraela Ojciec 67 dzieci szuka dziewiątej żony

Ojciec 67 dzieci szuka dziewiątej żony

Abu Arrar z rodziną

Ma 67 potomków i chce jeszcze więcej!

58-etni Abu Arrar jest członkiem izraelskiej wspólnoty Beduinów. I choć w Izraelu poligamia jest zakazana, członkowie wspólnoty bardzo często lekceważą prawo i żyją według zasad powszechnych w krajach arabskich. Najlepszym przykładem jest właśnie Arrar.

Jego najstarsze dziecko ma teraz 37 lat. Można by pomyśleć, że mężczyzna oczekuje już wnuków. Jednak nie. – Myślę o kolejnej, dziewiątej żonie – powiedział przyszły „pan młody” w wywiadzie. – Jest wiele kobiet, które chcą za mnie wyjść, a kobiet u nas nie brakuje – dodaje.

Dziennikarz Associated Press odwiedził Arrara w jego domu. Zastał tam grupkę dzieci – było ich siedemnaścioro – ubranych w kolorowe tuniki i cztery kobiety z zasłoniętymi twarzami. A to tylko niewielka część rodziny. Jak podaje yahoo.com, 53 potomków Arrara to obywatele Izraela, 14 pozostałych to dzieci jego palestyńskich żon. Mężczyzna zarzeka się, że pamięta imiona wszystkich członków rodziny.

Nie wiadomo, w jaki sposób mężczyzna utrzymuje ogromną rodzinę. W prawdzie ma kilka wielbłądów, kozy i krowę, dostaje także 1,200 euro zapomogi od rządu, jednak to chyba nie wystarczy na wyżywienie kilkudziesięciu osób. Nie mówiąc już o kolejnym weselu…

 Na fotografii: Abu Arrar i (niewielka) część jego rodziny (Fot. Shaul Golan)

Losowo z menu Izrael

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl