Pn18122017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Powrót Jesteś tutaj: Home Fotografie Kolekcje autorskie i tematyczne

Czeladź. Cmentarz żydowski

Czeladź. Cmentarz żydowski

Czeladź, cmentarz żydowski. „Kiedy robiłem te zdjęcia – pisze autor fotografii Piotr Berghof – „to według mnie był to najlepiej utrzymany cmentarz żydowski jaki widziałem w Polsce. Uporządkowany, zadbany. Fotografie wszystkich zachowanych macew znajdują się w moim albumie.”

Czytaj więcej...

Wspomnienie o Żydach z Lelowa

WLelowie nie ma już żydowskiego cmentarza. Jakimś cudem zachował się grób Cadyka Bidermana zwanego Lelowerem. W albumie pokazuję zdjęcia kilku kawałków macew z dawnego cmentarza.

Czytaj więcej...

Izrael 2013: Fotografie z Eilatu i Pustyni Negew

Kolumny Salomona w Parku Timna nocą

Jest to zapowiedź nowego portalu w kolekcji projektu Izraelczyk.pl. Pojawi się on zapewne jeszcze przed – od dawna zapowiadaną – nową odsłoną portalu informacyjnego e-Izrael. Poniżej zaledwie kilka fotografii z dopiero co odbytej wycieczki autora portalu po (k)raju na ziemi w pełni zimy, w lutym 2013 roku.

Czytaj więcej...

Yad Vashem, Instytut Pamięci Męczenników i Bohaterów Holocaustu

Yad Vashem

Yad Vashem, Instytut Pamięci Męczenników i Bohaterów Holocaustu, jest oficjalnym izraelskim pomnikiem poświęconym ofiarom Zagłady.

Czytaj więcej...

Izrael – Ziemia Obiecana

Turystka w Izraelu

Wobec Izraela trudno być obojętnym. Turystów przyciąga jego długa historia, ale największą atrakcję stanowi ogromna różnorodność mieszkańców tego państwa.

Czytaj więcej...

Losowo z menu Fotografie

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl