Śr22112017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Powrót Jesteś tutaj: Home Islam Kupię małą chrześcijańską dziewczynkę na targowisku, do… zamiast kozy

Kupię małą chrześcijańską dziewczynkę na targowisku, do… zamiast kozy

Państwo islamskie

Bojownicy Państwa Islamskiego opublikowali cennik niewolnic – opłaty za jazydki i chrześcijanki są w nim uwarunkowane od wieku niewolnic. Spis z góry reguluje rynkowe ceny, a ci handlarze, którzy go nie przestrzegają, mogą zostać zabici.

„Otrzymaliśmy informacje, że popyt na targowiskach kobiet i jarmarkach bydła bardzo spadł, co wpłynie na dochód Państwa Islamskiego oraz finansowanie mudżahedinów na polu bitwy. Poczyniliśmy zmiany. Poniżej znajdują się ceny jazydek i chrześcijanek” – napisali we wstępie do cennika islamiści. W piśmie zaznaczono, że „zainteresowani mogą nabyć tylko trzy niewolnice na raz”, a limity nie obowiązują: Turków, Syryjczyków i Arabów z państw Zatoki Perskiej.

Islamiści najwyżej cenią dziewczynki od pierwszego do dziewiątego roku życia, za które każą płacić równowartość około 580 zł.

Następny przedział wiekowy, od 10 do 20 lat, wiąże się z wydaniem około 440 zł. Z kolei kobiety w wieku 20 do 30 lat islamiści sprzedają za około 290 zł, te w wieku od 30 do 40 lat za 255 zł, a liczące sobie od 40 do 50 lat za niecałe 150 zł.

Cennik jest datowany na 16 października 2014 roku.

Wiadomo, że Państwo Islamskie kontroluje dwa targi niewolników na swoich terenach. Jeden z nich mieści się w irackim Mosulu, a drugi w mieście Rakka w Syrii. Serwis jihadwatch.org przytacza pisemne uzasadnienie procederu handlu żywym towarem, jakie opublikowali dżihadyści. „Należy pamiętać, że zniewolenie rodzin niewiernych i branie ich kobiet za konkubiny jest jasno ustanowionym aspektem szariatu – prawa islamskiego” – napisała grupa.

Najwyraźniej czołowy kozojebca, zwany Allachóujem życzy sobie tego, by jego ziemscy wyznawcy w ten własnie sposób dogadzali swoim prymitywnym żądzom.

– To jest gigantyczny proceder. Niewolnice sprzedaje się do domów publicznych, albo dla zaspokojenia potrzeb żołnierzy czy różnego rodzaju watażków. W ISIS chodzi głównie o zaspokajanie potrzeb seksualnych – mówił w programie „Republika na żywo” Tomasz Terlikowski.

Dla przedstawicieli Państwa Islamskiego każdy chrześcijanin jest przedstawicielem „krzyżowców”. Każdy „krzyżowiec” jest wrogiem, jest kimś, kogo trzeba zniszczyć, żeby zwyciężył tak rozumiany przez nich islam. Akty takie jak gwałty, handel jest dla nich usprawiedliwiony. Także seks z dziećmi jest dla nich usprawiedliwiony religią, którą się podcierają.

Chrześcijańskie niewolnice w islamie

Losowo z menu Islam - religia pokoju

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl