Śr22112017

Ostatnia aktualizacja12:08:01 PM

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Powrót Jesteś tutaj: Home Islam

Kupię małą chrześcijańską dziewczynkę na targowisku, do… zamiast kozy

Państwo islamskie

Bojownicy Państwa Islamskiego opublikowali cennik niewolnic – opłaty za jazydki i chrześcijanki są w nim uwarunkowane od wieku niewolnic. Spis z góry reguluje rynkowe ceny, a ci handlarze, którzy go nie przestrzegają, mogą zostać zabici.

Czytaj więcej...

Bóg nakazuje im okaleczanie swego ciała

Aszura

Na ulice Iraku, Iranu, Afganistanu, Pakistanu i Libanu wyszli szyiccy muzułmanie, aby świętować Aszurę – dni pokuty i postu. Opłakują śmierć wnuka proroka, zabitego w bitwie pod Karbalą w 680 roku naszego kalendarza. Żal, łzy i przede wszystkim przelewana w samobiczowaniu krew są autentyczne, jak gdyby wnuk proroka zginął teraz, a nie stulecia temu.

Czytaj więcej...

Surowe kary za apostazję w krajach islamskich

Meriam Jehja Ibrahim z urodzoną w więzieniu córeczką

Historia ciężarnej Sudanki skazanej na karę śmierci za apostazję wywołała niedawno powszechne oburzenie. Meriam Jehja Ibrahim to niewątpliwie kobieta sukcesu. Chociaż wychowywała się w rozbitej rodzinie, zdobyła wykształcenie medyczne, otworzyła własny biznes, zakochała się i została szczęśliwą matką. Dla wielu młodych Sudanek taki scenariusz musi brzmieć prawie jak fantastyka.

Czytaj więcej...

Półksiężyc nad Rosją

Prezydent Putin na spotkaniu z muzułmańskim muftim

WRosji toczy się niewypowiedziana wojna domowa. Wbrew pozorom nie chodzi o walkę Kremla z demokratyczną opozycją. Wrogami nie są też chińscy koloniści na Dalekim Wschodzie. Mimo oficjalnej polityki multikulturalizmu, największym wyzwaniem dla Federacji Rosyjskiej pozostaje islam. Czy Rosja stanie się państwem muzułmańskim, a miejsce prawosławnych soborów na Placu Czerwonym zajmą meczety?

Czytaj więcej...

Dzieci ofiarami wyznawców islamu

Zamordowane dziecko

Wczasie, gdy proarabska Europa bawi w wymyślanie nowego bojkotu Izraela, kolejni chrześcijanie są mordowani przez wyznawców islamu, którzy w swej zapalczywości dla swego Boga, nie oszczędzają nawet dzieci. Kilkanaście dni temu muzułmanie podpalili jedną ze szkół i internat w Potiskum w Nigerii. Do tych, którzy próbowali uciec z płomieni, strzelano.

Czytaj więcej...

Zabił własną córkę, bo była zbyt sexy

Noor Faleh

Jakim trzeba być zwyrodnialcem, by w imię durnie pojmowanego honoru zabić własną córkę lub siostrę? Pominę odpowiedź oczywistą, czyli że wystarczy być islamistą.

Czytaj więcej...

Wygnany z Mosulu arcybiskup ostrzega świat przed islamem

Kościół w Mosulu, a na nim napis: „Zakaz wstępu decyzją Państwa Islamskiego”

Wygnany z Mosulu arcybiskup tego miasta Emil Nona wzywa Zachód, aby wyzbył się złudzeń co do islamu. „Dżihadyści są prawdziwą wersją islamu. Podstawą ich ideologii jest sam islam” – powiedział iracki biskup w wywiadzie dla dziennika włoskiego episkopatu Avvenire.

Czytaj więcej...

Egipt: Zobacz, jak muzułmanie traktują chrześcijańskie kobiety

Jak muzułmanie traktują kobiety

Film – wedlug pewnej angielskojęzycznej strony – ma podobno otwierać scena, w której ktoś z tłumu krzyczy „Nasara” (chrześcijan) lecz jest to trudno słyszalne. Następnie widać poniewierane krzyczące dwie kobiety. To matka usiłująca chronić córkę. Obok przetacza się wielu przechodniów, z których nikt nie reaguje.

Czytaj więcej...

Film: Kobieta w Islamie

Kobieta w Islamie

Islam jako religia pokoju, najpełniej wyraża się w szacunku i tolerancji zwłaszcza dla kobiet.

Czytaj więcej...

Islamiści w Pakistanie zabronili kobietom robienia zakupów

Islamskie kobiety

Islamscy teolodzy i liderzy plemienni w pakistańskiej prowincji Khyber Pakhtunkhwa zakazali kobietom chodzenia na zakupy, jeśli nie towarzyszą im spokrewnieni z nimi mężczyźni.

Czytaj więcej...

Polska muzułmanka godzi się na obcięcie głowy własnemu dziecku

Ukrzyżowany przez islamistów

Dla pewnych osób szariat jest lepszy niż polskie i europejskie prawo – jest ważniejszy niż naturalne prawa właściwe każdemu człowiekowi, niezależnie od kultury, w której przyszło mu się urodzić. To prawo do życia.

Czytaj więcej...

Losowo z menu Islam - religia pokoju

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/2

Projekt Izraelczyk.pl