Wolność wyboru w eilackim Dolphin Reef

Wolność wyboru w eilackim Dolphin Reef

536
0
PODZIEL SIĘ

Dolphin Reef, Eilat

Rafa Delfinów nad brzegiem Morza Czerwonego to jedyne takie miejsce w Izraelu i na całym świecie, gdzie zwiedzający mogą podziwiać naturalną atmosferę, magiczne widoki, w zacisznej plaży, mając niezwykłą okazję spotkać się z delfinami w ich naturalnym siedlisku.

Grupa delfinów butlonosych, w tym młodych tutaj urodzonych wykonuje zwykłe czynności życia codziennego: polowania, zabawy, zaloty towarzyskie. Mogą one dowolnie wybierać, czy chcą przebywać pomiędzy ludźmi, czy też wyłącznie w swojej grupie.

Dolphin Reef, Eilat

Kontakt z ludźmi w eilackim Dolphin Reef opiera się na ich wolnej woli. Fakt, że delfiny często wybierają towarzystwo człowieka dowodzi prawdziwej więzi, jaka istnieje między tymi stworzeniami a ludźmi. Ich wybór, aby zbliżyć się do grupy ludzi pląsającyh na płyciźnie przy brzegu z przewodnikiem lub na głębokościach – do nurków, nie opiera się na żadnej zachęcie, na przykład poprzez dokarmianie. Delfiny nieustannie rozwijają swój związek z ludźmi w oparciu o ciekawość i skłonność do spontanicznej zabawy.

To pogłębianie więzi pomiędzy człowiekiem a jego środowiskiem jest realizowane w Dolphin Reef w odmienny sposób niż w innych tego typu miejscach na świecie. Zwiedzający mogą zbliżyć się do delfinów, korzystając z pływającego mola i punktów obserwacyjnych lub wejść do wody z instruktorem pływania lub nurkowania.

Wstęp:
  dorośli (od 15 roku życia) NIS 64
  dzieci* (wiek 3-15) NIS 44

  Specjalne ceny dla studentów, osób niepełnosprawnych i grup.

*Dzieci poniżej 15 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej.

Godziny otwarcia:
  niedziela - czwartek: 09:00-17:00
  piątek-sobota i święta: 09:00-16:30

 Na fotografii: Dolphin Reef w Eilacie

Dolphin Reef, Eilat

Źródło: Wolność wyboru w eilackim Dolphin Reef