Wyjątkowe miejsce – Izrael

Wyjątkowe miejsce – Izrael

556
0
PODZIEL SIĘ

Izrael

Izrael jest wyjątkowo ciekawym miejscem na spędzenie urlopu – jeśli zdecydujemy się właśnie tam odbyć podróż, z pewnością nie będziemy żałować.

To kraj różnorodny zarówno pod względem kulturalnym, jak i geograficznym. W jego granicach spotykają się trzy wielkie religie świata – judaizm, chrześcijaństwo i islam. Każda z nich kultywuje tutaj swoje zwyczaje i tradycje, pielęgnuje pamięć o wielkich wydarzeniach, podkreśla swoją indywidualność i odrębność.

Znajdujące się tu święte miejsca przyciągają pielgrzymów z całego świata. Jednak turyści przybywający do Izraela w celach niereligijnych z pewnością także nie będą rozczarowani.

Wizyta tutaj to nie tylko niepowtarzalna okazja do zobaczenia słynnych miejsc opisanych w najważniejszej księdze kultury europejskiej – Biblii, lecz również możliwość wypoczynku na pięknych plażach w znanych kurortach i kąpieliskach, a także odbycia wycieczki na pustynię, w góry i do różnych stanowisk archeologicznych.

Zaplanuj swoje wakacje w Izraelu już dziś.

Film, przy szybkim Internecie, dostępny jest w trybie wysokiej jakości HD. Najlepiej oglądać go w pełnym rozmiarze okna.

Źródło: Wyjątkowe miejsce – Izrael